Sothis Wrocław

O NAS

Nasza Firma rozpoczęła działalność w 2007 r. i do tej pory nieprzerwanie świadczy usługi związane z obszarem budownictwa. Jednym z głównych celów działalności jest profesjonalne wykonywanie okresowych przeglądów budynków i obiektów budowlanych wraz z zastępstwem w prowadzeniu Książki Obiektu Budowlanego do których zobowiązuje Właścicieli i Zarządców ustawa Prawo Budowlane.

Przeglądy budowlane znane także jako okresowe kontrole stanu technicznej sprawności budynków i obiektów budowlanych zgodnie z Prawem Budowlanym należy wykonywać w zależności od rodzaju obiektu budowlanego i zakresu przeglądu raz, dwa razy w roku lub raz na pięć lat.

Nieodłącznym elementem prawidłowego prowadzenia dokumentacji eksploatacyjnej budynku jest Książka Obiektu Budowlanego.

Grupa Sothis to profesjonalna i doświadczona kadra. Oprócz okresowych kontroli i przeglądów budynków świadczymy usługi w zakresie wielobranżowego projektowania, koordynacji projektowej, nadzoru inwestorskiego.

Wieloletnie doświadczenie i długotrwała współpraca z wieloma Zleceniobiorcami pozwoliły nam na profesjonalne i swobodne świadczenie usług.

Zakres naszych usług to Wrocław i jego okolice, województwo dolnośląskie.

Zaufały nam już m.in.:
MEBELPLAST S.A., OSTRÓDA YACHT Sp. z o.o., ERANOVA Centrum Tańca, PNEUMATYKA Sp. J., ELMARK Sp. J., Polski Związek Łowiecki, AGROPLON Ostróda, Piekarnia Dąbkowski, Arena Ostróda, Libra Projekt 2 Sp. z o.o. - inwestor Galerii Warmińskiej,

Oni nam już zaufali